KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affischer 13846516
nr 1384 6516
Affischer
4 st, Mercedes - Bens, eftertryck, yttermått inklusive ram: 85x62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:22:44
300 kr
400 kr
500 kr